Image
Image
Bizi Yakından Tanıyın

Atikmak

AtikMak’ın ilk kuruluşu 2008 yılına dayanan, metal sac işleme makineleri konusunda Türkiye’nin önde gelen işletmelerinden olup; metal sektöründe sac malzemelerin kesimlerinde kullanılan plazma ve lazer kesim makinelerini üretmekte ve satışını yapmaktadır. En iyiyi ve en üst düzeyde kaliteyi elde etmek için yıllarca ödün vermeden çalışan ATİKMAK, yeniliğin, modernliğin ve daha fazla gelişmenin öncüsü olarak geleceğe emin adımlarla yürüyecektir.

15+

Yıllık

Tecrübe

Misyonumuz

Elektronik teknolojileri ve sistem entegrasyonu alanında; Türkiye'de başta olmak üzere, yurt içi ve dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak ve Türkiye’nin teknolojik alanda dışa bağımlılığını azaltıp, küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, halkına gurur veren bir üretici şirket olmak.

Vizyonumuz

Kuruluşundaki milli amacın gereklerini yerine getirerek; küresel pazarda paydaşları için yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir teknoloji firması olmak.

Open chat