ProNest 2021

Gelişmiş mekanize kesime yönelik ProNest® CAD/CAM parça yerleştirme yazılımı, daha iyi düzeyde otomasyon, verimlilik ve kârlılık elde etmenizi sağlayarak kesme işlemini güçlendirmek için tasarlandı. Hypertherm’in kesme uzmanlarının sizin için hazırladığı ProNest plazma, lazer, su jeti ve oksigaz kesme makinelerinin performansını iyileştirir.

Daha iyi üretkenlik
• İyileştirilmiş parça kalitesi
• Kullanıcı dostu
• Hızlı öğrenme eğrisi
• Daha verimli kullanım
• Daha az hata

Malzeme maliyet tasarrufu
Güçlü, yüksek verimli yerleştirme, malzeme maliyetlerinizi azaltır ve karlılığı artırır.

Kullanım kolaylığı
Sezgisel ekranlar ve çok çeşitli yardımcı özelliklerle öğrenmesi ve kullanması inanılmaz derecede kolay

Çığır Açan Teknolojiler
ProNest, operatör müdahalesi olmadan otomatik olarak sağlanan True Hole® ve Rapid Part™ dahil Hypertherm’in SureCut™ teknolojileri ve True

Artan üretkenlik
Ortak Hat Kesme veya Zincir ve Köprü Kesme gibi modüller verimliliği artırabilir ve kesme süresini ve sarf malzemesi aşınmasını azaltabilir ve bu da pah kurulum süresini büyük ölçüde azaltır.

Yuvalamanın ötesinde
Bir yerleştirme yazılımından çok daha fazlası olan ProNest, tüm kesme operasyonunuzu yönetmenize yardımcı olacak güçlü özellikler içerir. Tek bir yerden iş teklifleri verebilecek, iş emirlerini yönetebilecek ve makine durumunu izleyebileceksiniz.

Sınırsız teknik destek
Satın alma işleminize teknik desteğe, eğitime ve yazılım güncellemelerine sınırsız erişim dahildir.

ProNest 2021 LT

ProNest® LT (eski adıyla TurboNest®) üretim ortamlarında hafif endüstriyel ve mekanize kesim için üretilmiş güçlü bir CAD/CAM parça yerleştirme yazılımıdır. Konvansiyonel plazma ve oksigaz kesim makinelerinizin tamamı için tek bir yazılım çözümü sunar.

SIGMANEST

SigmaNEST, ihtiyaçlarınızı karşılamak için maksimum çok yönlülük ve ölçeklenebilirlik sağlayarak her tür makineyi çalıştırır. SigmaNEST, üretkenliği artırmaktan, değerli malzemelerden ve insan gücünden tasarruf etmeye kadar, kalite veya nicelikten ödün vermeden atölye sürecinizi optimize eder. Eksiksiz yerleştirme çözümünüzden en iyi şekilde yararlanmak için SigmaNEST’i tasarım, üretim ve iş programlarınızla entegre edin.

Open chat